Mickelson má nové logo, odkazuje na vyhrané Masters

Phil Mickelson

Tříměsíční turnajovou pauzu využil Phil Mickelson nejen k rehabilitaci po dvou operacích sportovní kýly, ale i marketingově. Společně se svým týmem vymyslel logo, které bude nejspíš nosit na svém oblečení. A určitě ho na něm poznáte.

Na první pohled se může zdát, že se jedná o kousek z kolekce Michaela Jordana, kterého také jedno z jeho log znázorňuje ve výskoku. Tento výskok je ale jiný, golfově vítězný.

Určitě si na ten okamžik pamatujete. Když Mickelson v roce 2004 proměnil na 18. jamce čtvrtého dne Masters svůj putt do birdie, vyhrál v tu chvíli svůj první major. V emocích pak vyskočil do výšky s putterem v ruce.

Letos navíc předvedl něco podobného na Ryder Cupu, kdy senzačním puttem na poslední jamce vypůlil nedělní singl se Sergiem Garciou, který byl dost možná nejlepším rydercupovým duelem dvou hráčů všech dob.

"Pracujeme na něčem, co bude více odhaleno později v tomto roce, takže zatím o tom více mluvit nemohu. Byla to ale dost zábavná pauza," prozradil Mickelson s ohledem na poslední tři měsíce.

Z jeho vyjádření je jasné, že se něco chystá. Že by nová značka? Nebo dokonce něco podobného TGR Tigera Woodse?

"I když jsem podstoupil ty operace, mohl jsem strávit dost času se svou rodinou a plánovat nějaké věci do budoucnosti. Bylo to skutečně vzrušující období," dodal Lefty, který zatím opravdu nechce odhalit více.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení