ROZHODNUTO! Tiger Woods bude hrát s holemi TaylorMade

Tiger Woods

Zatím to bylo neoficiální a navíc se jednalo pouze o dřeva. Už v tomto týdnu na Farmers Insurance Open ale bude hrát Tiger Woods s holemi TaylorMade oficiálně a brzy do svého bagu přidá i železa. Obě strany jen den před startem turnaje odhalily podpis dlouhodobě smlouvy.

Woods si musel stejně jako někteří další hráči hledat nové hole poté, co Nike v loňském roce oznámil, že opustí segment golfového vybavení a bude se soustředit pouze na oblečení a obuv. A zatímco třeba Rory McIlroy se vrátil k Titleistu, Woods si to namířil jiným směrem.

Už dříve podepsal dlouhodobou smlouvu s Bridgestonem ohledně míčku, když bude používat jejich vlajkový typ B330-S. U holí si ale dával načas. I když určité indicie o tom, že se dohodne právě s TaylorMade, zde byly.

V jednu chvíli se dokonce spekulovalo o tom, že Woods celou společnost koupí. Z toho sice (zatím) sešlo, ale spolupráce i tak započala už loni v prosinci, kdy se Tiger objevil na svém vlastním turnaji Hero World Challenge v bagu s dřevy TaylorMade s označením M2. Co se týče želez, ale stále spoléhal na ty staré od Nike.

"Po několika měsících testování všech značek jsem se rozhodl pro TaylorMade. Jsem pyšný na to, že se stanu členem jejich rodiny," vzkázal Woods ve středu na svém Twitteru. Nově tak bude hrát se stejnými holemi, jako například Jason Day, Dustin Johnson nebo Justin Rose.

S Dayem je dokonce společně ve dvou stájích. První hráč světa totiž na začátku tohoto roku oznámil, že se bude oblékat a nosit boty s fajfkou, tedy Nike. Zatímco on změnil outfit, Woods hole. Oba ale momentálně spolupracují jak s Nike, tak TaylorMade.

Ještě ale není jasné, kdy Tiger vymění ve svém bagu železe a wedge Nike za ty od TaylorMade. Aktuálně má spolupracovat s vývojáři a techniky na "modelu želez na míru, která v budoucnu přidá do svého bagu, ale datum ještě bude upřesněno".

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení