Willett se nemůže dočkat Woodse: Vyrůstal jsem na něm

Danny Willett

Přímo na hřišti se nikdy nepotkali. Hlavně kvůli tomu, že zatímco Danny Willett si největší úspěchy schoval na poslední dva roky, Tiger Woods toho během nich kvůli zdravotním problémům příliš nenahrál. V tomto týdnu ale budou hlavními hvězdami European Tour v Dubaji.

Woods je za hvězd kdekoliv, kam přijede. Willett od loňského Masters, které senzačně vyhrál, také. Na Omega Dubai Desert Classic bude navíc obhajovat svůj loňský titul, kterým se nastartoval až k vítězství v Augustě. Nyní se ale na Tigera stejně jako ostatní těší jako malý kluk.

"Je to pozoruhodné a něco, na co se nemůžu dočkat. A nejde pouze o to, vidět Tigera zpátky, ale vidět ho hrát dobře," řekl Willett pro Sky Sports.

Je úžasné vidět, jak Tiger Woods stále fascinuje nejen golfové fanoušky, ale vlastně i samotné hráče. A to především ty, kteří ho nezažili osobně v dobách jeho naprosto dominance. Mezi ně patří i Willett.

"Patřím mezi hráče, kteří vyrůstali s Tigerem jako svým hlavním vzorem a hrdinou. Změnil naši hru. Myslím, že každý profík na okruhu ho chce vidět zpátky a hlavně znovu dobře hrát," myslí si 29letý Angličan.

Nyní se s ním osobně potká v Dubaji: "Chyběl všem. A já jsem samozřejmě nadšený, že si s námi zahraje v Dubaji European Tour. Myslím, že PGA Tour je nadšená tím, že je zpátky, a je skvělé pro European Tour, že ho bude mít v Dubaji také."

Kromě Woodse a Willetta se v tomto týdnu v Dubaji představí mimo jiné také Henrik Stenson, Sergio Garcia, Lee Westwood, Martin Kaymer nebo Darren Clarke. Chybět bude naopak Rory McIlroy, který si léčí únavovou zlomeninu žeber.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení