VIDEO: Neuvěřitelný socket hvězdy Czech Masters

Darren Clarke a Thomas Bjorn

Jsou to momenty, kdy se golfoví fanoušci potutelně usmívají a potvrzují si, že i ti nejlepší hráči na světě jsou pouze lidé. V tomto týdnu jim podobnou kratochvíli připravil Darren Clarke, když zahrál při krátké hře neuvěřitelný socket.

Clarke je posledním evropským rydercupovým kapitánem, vítězem The Open z roku 2011 a letošní hvězdou D+D REAL Czech Masters. Přesto i on umí zahrát ránu, při které by se červenal amatér s HCP 54.

Během prvního kola Omega Dubai Desert Classic skončil na čtyřparové čtrnáctce svou druhou ranou krátký, a tak musel hrát flop přes bunker na green. Jenže ten se mu hrubě nepovedl a po socketu jako z učebnice skončil v druhém bunkeru po pravé straně.

Z něho se sice dokázal zachránit up and downem a bylo z toho pouze bogey, přesto ta rána změnila ráz Clarkova kola. Do té doby byl ránu pod parem, když ale hned na další jamce zahrál dabláče, zamířil do plusových čísel, ze kterých se už nedostal. Nakonec dohrál za 75 ran (+3).

Po dohrání kola si nejprve přečetl na Twitteru pár škodolibých poznámek, na které s noblesou zareagoval. A poté se rozhodl prozradit důvod výbuchu smíchu (na smínku) po boku Thomase Bjorna, budoucího evropského rydercupového kapitána.

"Hrát s Darrenem Clarkem je vždy zábava. Bohužel, nálada byla o pár jamek později trochu jiná," napsal na Twitter Bjorn. "To byl ten moment, kdy jsi mi řekl, že mám šanci být jednou z tvých čtyř divokých karet pro Ryder Cup ve Francii v roce 2018," zareagoval Clarke.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení