Rekordní návštěvu pumpoval i Fowler, je v boji o titul

Rickie Fowler

To číslo je stěží uvěřitelné. V pátek dorazilo na hřiště TPC Scottsdale 169 004 fanoušků, kterých samozřejmě většina byla na tribunách 16. jamky. Radost jim dělal také Rickie Fowler, který je před víkendem v dobré pozici na boj o titul. Na lídry ztrácí jen tři rány.

Pro Fowlera se jedná o třetí turnaj PGA Tour v této sezoně. Na tom prvním v Číně skončil dělený šestý, v minulém týdnu na Farmers Insurance Open ale neprošel cutem. Nyní může pomýšlet opět minimálně na TOP 10.

V úvodních dvou dnech na Waste Management Phoenix Open takřka nechyboval, když si v každém kole připsal pouze jedno bogey. Ve čtvrtek přidal pět berdíků, v pátek čtyři.

Díky výsledkům 67 a 68 ran je se skóre -7 na děleném sedmém místě.

Fowler patří mezi ty, kterým bouřlivá atmosféra v Arizoně vyhovuje. Loni zde sahal po vítězství, když prohrál až na čtvrté jamce play-off s Hidekim Matsuyamou. Svou náklonnost k bouřlivé atmosféře dokazuje i letos.

Ve vedení jsou v polovině turnaje Brendan Steele a Byeong Hun An, kteří se během 36 jamek dostal jako jediní na dvojciferné číslo pod par hřiště, konkrétně na skóre -10.

Jen o ránu hůře je na tom obhájce titulu Matsuyama, který hraje v posledních měsících naprosto fenomenálně. Třetí příčku dělí s Mattem Kucharem, Martinem Lairdem a Sung Kangem.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Sestřih 2. kola

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení