Hvězda PGA Tour za mřížemi! Důvod? Opilý usnul za volantem

Steven Bowditch

Tak tohle PGA Tour dlouho nezažila. Aby hráč během turnaje skončil ve vazbě kvůli tomu, že úplně na mol usnul za volantem? Přesně to se stalo před druhým kolem Waste Management Phoenix Open australskému golfistovi Stevenu Bowditchovi.

Ten zahrál v prvním kole v TPC Scottsdale za 74 ran (+3) a nepovedený výsledek se podle všeho rozhodl zapít. A nenapadlo ho nic lepšího než následně z baru vyrazit za volantem. Příliš daleko však nedojel.

Policisté vyrazili do akce poté, co je několik svědků upozornilo na auto, které se nebylo schopné udržet na silnici. Když na něj pak narazili, viděli ho stát na křižovatce na zelenou. Důvod? Bowditch za volantem usnul!

Okamžitě putoval do vazby, ze které ale byl propuštěn včas na to, aby stihl odehrát druhé kolo. I v něm však poztrácel na hřišti tři rány a s celkovým skóre +6 neprošel cutem. To však nebyl ten den jeho největší problém.

Měl totiž co vysvětlovat zástupcům PGA Tour.

"Chtěl bych se omluvit své rodině, přátelům a fanouškům, stejně jako PGA Tour a Waste Management Phoenix Open, za událost, která se dnes udála," vzkázal v prohlášení s tím, že do závěru vyšetřování nebude podávat žádné další vysvětlení.

To ale dvojnásobný šampion zámořského okruhu porušil, když později napsal na Twitter: "Život je otázka rozhodnutí a během poslední noci jsem já udělal jedno z těch špatných. Omlouvám se všem, které jsem zklamal. Musím a budu lepší."

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení