OBRAZEM: Na PGA Tour si zahraje kočka z Pobřežní hlídky

celá fotogalerie (30) » Kelly Rohrbach

Jsme docela zvědaví, jak se letos dokáží hráči na AT&T Pebble Beach Pro-Am soustředit pouze a jenom na svou hru. Bude totiž mezi nimi jedna z hvězd flimu Pobřežní hlídka, který v tomto roce zamíří do kin. Mluvíme o sexy herečce Kelly Rohrbach.

Ta bude jednou z mnoha celebrit, které se turnaje formátu Pro-Am zúčastní. Ke golfu má Kelly skutečně blízko a server Golf.com ji v minulém roce dokonce vyhlásil za jednu z nejkrásnějších žen světa golfu. Na letošní výběr se můžete podívat zde.

Ale zpátky ke krásné Rohrbach. Ta o sobě zatím dávala vědět hlavně v televizních seriálech, když hrála v populárním sitcomu Dva a půl chlapa nebo se ukázala v kriminálce Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (30)

Nyní už ale míří také na plátna kin, když v tomto roce bude jednou z hvězd filmového remaku Pobřežní hlídky. A není překvapením, že dostane roli po Pamele Anderson, tedy v tomto ohledu kultovní postavu C. J. Parkerové.

V příštím roce by se pak měla objevit v pokračování veleúspěšného komiksu Deadpool. A v tomto týdnu se na ní mohou golfoví fanoušci těšit v Pebble Beach, kde bude patřit k ozdobám tradičního turnaje.

Ve hře ale budou i další hvězdy amerického veřejného života. Za ty hlavní patří legendární golfista Wayne Gretzky, quarterbaci z NFL Aaron Rodgers a Peyton Manning, herec Bill Murray, zpěvák Justin Timberlake nebo herec Mark Wahlberg.

Více fotek sexy Kelly Rohrbach naleznete zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení