Under Armour už i na zádech, značka představila první bagy

celá fotogalerie (6) » Bag Under Armour

Pokud jste milovníci značky Under Armour, tak zpozorněte! Zatímco do teď jste mohli v jejích produktech pouze chodit, oblékat se do nich nebo využívat v podobě golfových doplňků, od tohoto roku budete moci konečně nosit na zádech i bag s označením UA.

Under Armour je globální sportovní značkou, která se ale stále více profiluje také do golfu. Pod smlouvou má mimo jiné bývalou světovou jedničku a aktuálně šestku Jordana Spietha, který letos představil svou první kolekci golfových bot.

Jelikož se ale americký výrobce převážně sportovního oblečení zatím nehrne do segmentu golfových holí, byly pro něj doposud více méně tabu i golfové bagy. Sice už v minulosti vydal jeden s označením UA Drive Golf Bag, díru do světa ale neudělal.

Bag Under Armour Speedround

To by ale neměl být případ tří novinek, se kterými je Under Armour připraven vyrazit do obchodů už letos v dubnu. Jedná se o trojici bagů s označením Speedround, Match Play a Armada.

Speedround už podle názvu vybízí k rychlé hře, je tedy ze všech tří bagů nejlehčí. Váží jen lehce přes dvě kila, na hole má čtyři komory, celkem devět kapes, z toho dvě vodotěsné, a stát bude 240 dolarů (6000 korun).

Bag Under Armour Match Play

O něco málo větší verze Match Play se na první pohled od Speedround příliš neliší, ale přece! Dva a půl kilogramu vážící bag nabídne také čtyři komory na hole, jedenáct kapes, opět dvě vodotěsné, a stát bude 260 dolarů (6500 korun).

Pokud máte na hřišti rádi pohodlí a zároveň využíváte vozík, připravil si pro vás Under Armour Armadu.

Bag Under Armour Armada

Přes tři kila vážící bag, kde má každá z vašich 14 holí svou komoru, má 10 kapes (dvě voděodolné) a speciální "Smart Strap" systém pro bezpečnější uchycení na vozík. Cena? Překvapivě stejná jako u verze Match Play.

Více fotek bagů Under Armour zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení