Dědek ani Suchan cutem na první akci Mena Tour neprošli

Petr Dědek

Kvalifikační školu v minulém týdnu Petr Dědek junior a Daniel Suchan zvládli, první turnaj v nové sezoně Mena Tour se jim ale nevydařil. Ani jeden neprošel na Palmeraie Country Club Casablanca Open cutem.

Oba čeští hráči vstoupili do turnaje kolem za 74 ran (+3), což nebyla úplně ideální výchozí pozice pro boj o cut. Nakonec se ukázalo, že by oba museli ve středu dojít alespoň v paru, aby si zahráli ve čtvrtek finále.

A k tomu měli daleko.

Přeci jen blíže byl Suchan, který výsledkově zopakoval svůj úterní výkon. Startoval na desítce a kvůli čtyřem bogey byl už po polovině kola tři rány nad parem. A tam také dohrál, na druhé devítce zahrál sedm parů a jedno birdie i bogey. S celkovým skóre -6 zaostal za cutem o tři rány.

Dědek začínal také na desáté jamce a nebyl to v jeho podání dobrý den. K jedinému birdie přidal osm bogey a jednoho dabláče, což dalo 80 ran (+9).

Ve vedení je po dvou kolech na blízkovýchodní sérii Angličan Lee Corfield, který je osm ran pod parem hřiště. V marocké Kasablance jsou i na dalších místech Angličané - druhý je Stuart Archibald (-7), třetí Luke Joy (-6). 

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení