Outfity hvězd. V čem budou golfisté zdolávat Oakmont

Jordan Spieth

Tak je to tady. V americkém Oakmontu dnes odstartuje napjatě očekávaný druhý major letošní sezony. Na US Open se nepřipravovali jen golfisté. Svoji práci odvedly i oděvní firmy, které hráče oblékají. Tady jsou outfity největších hvězd.

Golf není jen o sbírání birdie, nebo v případě Oakmontu zachraňování parů. Je také skvělou možností pro módní společnosti, jak prezentovat svoji značku. A tak na každém majoru můžeme vidět hráče v nové kolekci. 

US Open nebude výjimkou. I tady se firmy vytáhly. Níže najdete přehled toho, v čem budou na greenech zápolit ti nejlepší.

Který outfit se vám líbí nejvíce?

Adidas

Populární německá společnost oblékla hned tři velmi známá jména. Se třemi proužky na prsou se bude prezentovat i světová jednička Jason Day. Spolu s ním pak Dustin Johnson a Sergio Garcia. 

 
 

Under Armour

Značka Under Armour je dlouhodobě spojená s Jordanem Spiethem. Ten se pomalu vzpamatovává z výsledkové krize, kterou procházel na počátku roku. V Oakmontu obhajuje titul z loňského roku.

Nike

Klasická fajfka se bude skvět třeba na triku Roryho McIlroye. Třetí hráč světového žebříčku by rád na těžkém hřišti navázal na rok 2011, kdy na US Open triumfoval poprvé a zatím naposledy.

Puma

Logo se skákající kočkovitou šelmou ponese na hřišti Rickie Fowler. Ten skončil před dvěma lety na děleném druhém místě. Letos se mu ale nedaří podle představ a příliš v oblibě nemá ani greeny v Oakmontu.

Peter Millar

Americká prémiová značka je dlouhodobě spojená například s Brandtem Snedekerem nebo Billem Haasem. Oba budou nosit její výtvory také během následující čtveřice dnů. 

 

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení