Loreta Pyšely slaví! Obhájila vítězství v anketě Hřiště roku

celá fotogalerie (13) » Loreta Golf Club Pyšely

Opět po roce tu nejsou Vánoce, ale vítězství Lorety Pyšely v anketě Hřiště roku, kterou mezi golfisty každoročně pořádá časopis Golf Digest. Stále ještě mladé hřiště, které letos oslaví vstup do své teprve páté sezony, tak potvrzuje, že golfisty prostě baví.

Na druhém místě skončila pražská osmnáctka na Černém Mostě, tedy Black Bridge Golf Resort. Bronz získala liberecká Ypsilonka.

"Před čtyřmi lety touto dobou jsme se modlili, aby už roztál sníh. Pořád jsme totiž neměli osetou osmnáctou jamku, ale věřili jsme, že v létě hřiště otevřeme," vzpomíná dnes na hektické začátky v roce 2013 Jiří Novosad, manažer úspěšného resortu.

Ten si své místo v kalendáři spousty golfistů rychle našel: "V polovině června jsme začali na první devítce, o měsíc později už se hrálo na osmnáct jamek. Od první sezóny se snažíme, aby byli naši hosté každým dalším rokem na Loretě spokojenější a cítili se tady víc a víc jako doma."

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (13)

Loreta přitom vsadila na velmi jednoduché zbraně - přívětivou a nikterak dlouhou, ale plnohodnotnou osmnáctku, kvalitní zázemí a také přístup férový především ke svým členům, ale i přespolním hráčům. Vysoký kredit pak mezi golfisty získala třeba i tím, že se nespojila s žádným virtuálním klubem.

"Ocenění Hřiště roku vnímám jako ocenění služby, kterou nabízíme. Nejsme a nikdy nebudeme nejkvalitnějším hřištěm u nás. Pro podobná nej nebylo hřiště ani postaveno. Věřím ale, že se dlouhodobě prezentujeme vstřícným a osobním přístupem. Byť by to měla být samozřejmost, často nás to odlišuje od ostatních," těší Novosada.

Tomu dělá radost, že resort uspěl i v dalších kategoriích - na druhém místě se umístila restaurace, trenér Jakub Važanský i tréninkové zázemí.

Více parádních fotek z Lorety zde

"Snažíme se našim členům, hráčům a klientům nabídnout každý den kvalitní služby. Začínáme již pátou sezónu a na začátku každého dne máme vždy stejný cíl. Dopřát našim hostům krásný den na golfu a vidět je odcházet s úsměvem na tváři," prezentuje Novosad hlavní motto těch, kteří na Loretě pracují.

Zároveň děkuje všem golfistům za hlasy a zve je na charitativní Loreta GolfFest s dobrovolným fee, který se koná již tento pátek 7. dubna: "Všem doporučuji si zarezervovat časy co nejdříve. Hrajeme za každého počasí!"

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení