Mstětice myslí na méně frekventovaná dopoledne, cílí na seniory

Mstětice

Také ve Mstěticích řeší, co nového na začátku sezony nabídnout jak golfistům, tak i těm, ze kterých by se golfisté teprve mohli stát. A to klidně i v pokročilém věku. Místní golfová akademie tak hledá možnosti, jak smysluplně využít méně frekventované dopolední hodiny během všedních dní.

"Počet aktivních členů naší golfové akademie naplnil maximální možnou kapacitu, která je stanovena velikostí tréninkových ploch a zázemí, které nám náš golfový resort poskytuje, proto musíme hledat jinde," říká manažerka akademie Ivana Nováková.

A pro "jinde" se velmi rychle našel jiný termín. Dopoledne ve všední den, především pak zkraje týdne. Právě v tomto období se ve Mstěticích rozšíří nabídka poskytovaných služeb, ať už pro výkonnostní hráče, nebo ty, pro které je golf pouze příjemnou sportovní aktivitou v přírodě.

Už jen krok to byl poté k oslovení seniorů, kteří jsou zvyklí trávit své volné chvilky aktivně a chtěli by si vyzkoušet něco nového. "Vedení resortu podpořilo návrh golfové akademie zvýhodněnými podmínkami pro organizované skupiny seniorů a v současné době probíhá čilá komunikace se spolky a organizacemi, které podobné volnočasové aktivity zajišťují," prozradila Nováková.

I nadále pak ve Mstěticích, stejně jako v loňském roce, zůstávají v nabídce skupinové výukové lekce jednotlivých herních dovedností s místními profesionály, které rozšíří své hodiny také o možnost výuky course managementu na hřišti

"Společně s partnerem akademie společností FIT PRO připravujeme pro hráče, jejich rodiče a případně každého, koho by daná problematika zajímala, výuku a vzdělávání v oblasti potravinových doplňků a optimálního složení stravování a pitného režimu v době zvýšené zátěže. Naším cílem pro rok 2017 je nejen služby rozšiřovat, ale především zkvalitňovat," dodává na závěr Ivana Nováková.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení