Golf je těžký, vaše práce lehká. Bubba se omluvil za špatný vtip

Bubba Watson

Bubba Watson prožil letos své nejhorší Masters. Vůbec poprvé v kariéře neprošel v Augustě cutem a ještě se navíc musel po dohrání omlouvat za nepovedený vtípek směrem k novinářům.

Watson od roku 2008 startoval na úvodním majoru roku devětkrát a až do letošního ročníku se mu vždy podařilo projít cutem. Výjimkou byl pouze rok 2010, kdy se ale v Augustě vůbec neobjevil.

Dvojnásobný držitel zeleného saka se ale letos na Masters nepotkal s formou a po kolech za 74 a 78 ran neprošel se skóre +8 cutem o dvě rány. V rozhovoru s novináři pak řekl: "Golf je těžký, ani nevím, jestli jste ho někdy hráli. Psaní článků je ale lehké."

O chvíli později ale Bubbovi nejspíše došlo, že trochu přestřelil. Na Twitter tak umístil omluvu, ve které se snažil svůj nepovedený vtípek vysvětlit: "Reportérovi jsem řekl, že golf je těžký, a že pokud ho zkusí hrát, bude to velmi těžké. Psaní článků je zase pro něho lehčí než pro mě. Byl to vtip."

"Mám rád všechny novináře. Samozřejmě, že jsem udělal špatný vtip, stejně jako jsem v tomto týdnu hrál špatný golf," dodal levoruký ranař, kterému v Augustě nepomohly ani růžové míčky Volvik.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení