OBRAZEM: Miss z Fox Sports, co má skvělý švih

celá fotogalerie (20) » Elise Lobb

S krásnými ženami, které dělají golfu báječnou reklamu na sociálních sítích, se v posledních měsících roztrhl pytel. Všechny doufají ve slávu Paige Spiranac a jednou z nich je také Elise Lobb. Ta má ale jiné cíle, než LPGA. Chce být mediální hvězdou.

Má pro to všechny předpoklady. Ve svých jednadvaceti letech už hostuje v golfové "Swing Clinic" na stanici Fox Sports, je blond, má skvělou postavu a hlavně, umí hrát parádně golf.

Golfové hole držela poprvé ve svých třech letech a do týmu na University of North Florida se nedostala o prsa. Že se nejedná pouze o další z modelek držících se golfových holí dokumentuje její švih.

Držitelka titulů Miss Jacksonville Teen USA 2013, Miss Atlantic Beach USA 2014 a Miss Daytona Beach USA 2015 je aktuálně tváří golfové značky PXG, s jejímiž holemi hraje.

Díky své práci pro Fox Sports se pak už podívala na největší golfové akce, třeba loni na slavné Masters. Seznámila se také už s řadou golfistů, když jí třeba Rickie Fowler před dvěma roky veřejně přál k narozeninám.

Má to holka skvěle rozjeté a nejspíše i promyšlené. Kromě tradičního Instagramu má i svůj vlastní YouTube kanál a samozřejmě ji najdete i na Twitteru. Aktuálně by vás ale nejvíce měla zajímat tato naše fotogalerie.

Sexy fotky Elise Lobb zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení