OBRAZEM: Hrad jako z pohádky, kde si Rory vezme Ericu

celá fotogalerie (30) » Ashford Castle

Už jen pár dní bude Rory McIlroy svobodný mládenec. V sobotu by měl podle všech dostupných informací říci ano své snoubence Erice Stoll, a to v doslova pohádkovém prostředí hradu Ashford.

Ashford je středověký hrad, který byl nově přestavěný na luxusní pětihvězdičkový hotel se všemi vymoženostmi dnešní doby. Vedle naprosto bezkonkurenčního vybavení pak disponuje také golfovým hřištěm, tenisovými kurty nebo jízdárnou.

O nadcházejícím víkendu pak bude hostit Svatbu desetiletí. Tak alespoň přezdívají sňatku Roryho McIlroye a Ericy Stoll ti, kteří znají podrobnosti o tom, co se v tomto irském panství bude dít.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (30)

Dá se předpokládat, že to bude velké. McIlroy si během své kariéry vydělal desítky milionů dolarů, a tak pro něho nebude problém splnit své snoubence sen o pohádkové svatbě. A je přitom jasné, že se musel pořádně plácnout přes kapsu.

Zatím se přitom neví, kdo všechno je na svatbu pozván. Dá se předpokládat, že dorazí spousta hvězd z golfového prostředí. Vždyť i Erica Stoll z něho pochází, když pracovala pro PGA Tour.

Bude to prostě královská golfová svatba. O tom, v jakých se odehraje prostorách, se pokochejte v naší fotogalerii.

Fotky (30) úžasného Ashford Castle zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení