Božské rány Tigera Woodse animované za pomoci Lega

Tiger Woods z Lega

Pokud se jen trochu zajímáte o golf, bylo by hodně zvláštní, kdybyste ty dvě rány nikdy v životě neviděli. Především naprosto nadpozemský chip-in Tigera Woodse z Masters 2005 tehdy obletěl svět a do dnes tu a tam přiletí, aby připomněl bývalého golfového krále v jeho nejlepších letech. Jako nyní, když ho z Lega zanimoval Jared Jacobs.

Ten na svůj Instagram umístil animované video jedné z nejúžasnějších ran golfové historie, když bylo vše do posledního detailu postavené z Lega. Aby Jacobs dodal celému videu atmosféru, nastříhal k němu zvukovou stopu z origniálního komentáře Verneho Lundquista, který k té ráně patří stejně samozřejmě, jako červené triko k nedělnímu Woodsovu golfovému outfitu.

Woods i díky tomuto chipu vyhrál v roce 2005 Masters počtvrté ve své kariéře. Bylo to ale velké drama, na poslední dvou jamkách totiž zahrál dvě bogey a s Chrisem DiMarcem si musel poradit až v play-off. Pojďte si jeho chip-in ze šestnáctky připomenout ještě jednou, tentokrát za pomoci rozpohybovaného Lega.

 

In your life have you seen anything like that? #TigerWoods #VerneLundquist #PGA

Video zveřejněné uživatelem Jared Jacobs (@goldyeller),

 

Pro porovnání, zde je originál.

Jelikož Jared Jacobs, který z Lega tu a tam animuje zajímavé sportovní okamžiky, zaznamenal s Tigerem Woodsem velký ohlas, rozhodl se zmapovat i jeho další neskutečný kousek. Ten se udál ještě o čtyři roky dříve na The Players, kde Woods předvedl báječný putt z 18 metrů, který musel překonat tři breaky, než zapadl do jamky. Tiger tehdy v TPC Sawgrass vyhrál poprvé v kariéře.

 

I hope this weekend is "Better than most." #playerschampionship

Video zveřejněné uživatelem Jared Jacobs (@goldyeller),

 

A opět originál pro porovnání.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení