Angličanův víkend ve Skotsku u Trumpa? Dvě hole-in-one!

Trump-International-hole-in-one_4ef9f3d60e48f60baa5813f356ceb776.jpg

Tomu říkáme velikonoční golfová dovolená! Angličan Adam Toman vyrazil s partou přátel o uplynulém víkendu do skotského Aberdeenshire, kde se nachází resort Trump International Golf Links. A na dvě víkendová kola nikdy nezapomene, v obou totiž zahrál eso.

Někdo nedá hole-in-one za celý svůj golfový život, dalším se to poštěstí jedinkrát. To ale není případ Tomana, který má nyní na svém kontě už osm pokořených tříparů na jedinou ránu.

Poslední dva jeho úspěchy byly ale opravdu výjimečné.

Přišly totiž na krásném Trumpově hřišti v Aberdeenshire, kde nejprve 8-železem pokořil v sobotu 163 metrů dlouhou třináctku, aby o den později slavil eso na jen o dva metry delší šestnáctce. Ve druhém případě ale sáhl do bagu po 6-železu.

"Je to fantastické. Zahrát hole-in-one je v golfu velká věc a trefit dvě za víkend? Pro mě je to skoro až absurdní. Úplně jsem oněměl," popsal své pocity pro server Bunkered po páteční trefě 32letý golfista z Kentu.

Nejednalo se však pro něj o nic nového: "Vlastně to pro mě bylo sedmé a osmé hole-in-one. Bez debat byla ale rozhodně ta nejlepší. Ostatní jsem zahrál na místních parkových hřištích, ale moci říct, že jsem dal hole-in-one na Trump International, tedy vlastně dvě, to je neskutečné."

Toman ale nemusel mít radost pouze z es! V sobotu totiž zahrál dvě rány pod par, tedy 70 ran, a v neděli dokonce báječné kolo za 66 ran (-6). Potvrdil tak, že nemá skrečový handicap náhodou.

"V neděli to bylo mé druhé nejlepší skóre, jaké jsem kdy zahrál, a to pravděpodobně na nejtěžším hřišti, které jsem hrál. Jel jsem do Trump International bez velkých očekávání s vědomím, že se jedná o těžké hřiště. Odjíždět tak s výsledkem mínus osm pod 36 odehraných jamkách je báječné. Nemohl jsem si přát lepší víkend," dodal šťastný golfista.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení