McIlroy už je v chomoutu, "tajně" si vzal snoubenku Ericu

Rory McIlroy a Erica Stoll

Měla to být a podle všeho také byla svatba desetiletí. Přesto z ní nejsou (zatím) prakticky žádné veřejné fotografie a i veškeré informace jsou pouze zprostředkované. Přesto to hlavní už je jasné - Rory McIlroy si v sobotu vzal svou snoubenku Ericu Stoll.

Vše se událo na pohádkovém středověkém hradu Ashford z 13. století, který byl pro víkendovou veselku druhého nejlepšího golfisty světa neprodyšně uzavřen. Dovnitř se dostali, ať už po silnici nebo vzduchem, pouze pozvaní hosté, kterých mělo být až 200.

A že mezi nimi byla velký jména šoubyznysu. Z golfistů měl do Irska dorazit třeba šampion Masters Sergio Garcia, který ale už v neděli "vykopával" slavné El Clásico, Pádraig Harrington, Paul McGinley, Shane Lowry nebo hvězda D+D REAL Czech Masters Martin Kaymer.

Opravdové celebrity pak zastupovali McIlroyův blízký přítel a zpěvák skupiny One Direction Niall Horan, frontman Coldplay Chris Martin nebo herec Jamie Dornan, který se proslavil v megahitu 50 odstínů šedi.

Nechyběl ani zástupce McIlroyova oblíbeného fotbalového týmu Manchester United, jeho bývalý kapitán Ryan Giggs.

Přímo na místě pak pro svatebčany vystoupili zpěváci Ed Sheeran a Stevie Wonder (jeho velkou fanynkou je zase Erica), po jehož několika hitech s osmnáctičlenným orchestrem v zádech odstartoval úchvatný ohňostroj.

Celý den hlídala 350 akrů velký pozemek, jehož součástí je i golfové hřiště, ochranka. Fotografové se tak museli spokojit pouze se záběry zpoza plotu, tedy spíše zpoza hradeb, Roryho ani Eriku ale podle všeho nezachytili.

A kolik to tedy všechno stálo? Zde se údaje výrazně rozcházejí, když se spekuluje od částky 250 000 dolarů (cca 6,2 milionu korun), přes 535 000 dolarů (13,2 milionu korun) až po 1,2 milionu dolarů (30 milionů korun).

V neděli ráno pak šťastní novomanželé vyrazili na desetidenní líbánky do Karibiku, kde stráví mimo jiné několik dní v luxusním hotelu Sandy Lane miliardáře JP McManuse, který byl také mezi pozvanými hosty. Opět na hřišti by se měl McIlroy objevit v polovině května na The Players.

Fotky ze svatby na webu Irish Times zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení