OBRAZEM: Půvabná Erica, která ulovila Roryho

celá fotogalerie (20) » Erica Stoll

Nebýt jí, Evropa by dost možná nevyhrála v roce 2012 Ryder Cup. A nebýt toho okamžiku, nebyla by ona dnes velmi pravděpodobně manželkou Roryho McIlroye. Erica Stoll ale byla ve správný čas na správném místě. Jak pro sebe, tak pro Evropu.

Ten příběh je známý.

Stoll pracovala pro PGA of America, když se v neděli 30. září 2012 Rory McIlroy, zmatený více časovými pásmy, nedostavil včas do Medinah. Byla to ona, kdo mu pomohl dostavit se na poslední chvíli na první týčko.

McIlroy následně přinesl třetí nedělní bod do evropského banku a byl společně se svými parťáky na počátku Zázraku v Medinah, kde Evropané otočili prakticky ztracený Ryder Cup a slavili šokující vítězství 14,5:13,5.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (20)

Zatímco Američané byli zklamaní, jedné Američance ten den změnil život. Ta neděle ale pro McIlroye se Stoll, která je o dva roky starší než dnes 27letý Rory, ještě neznamenala začátek románku, zatím jen přátelství. McIlroy v té době chodil s Dánskou tenistkou Caroline Wozniacki, se kterou se později dokonce i zasnoubil.

Když však chtěli v květnu 2014 rozeslat svatební oznámení, McIlroy nečekaně cukl. Na svatbu se prý ještě necítil připravený, což mělo za následek senzační, ale zároveň pochopitelný rozchod slavného páru.

Přátelství Roryho s Ericou následně konečně mohlo přejít v románek, když se poprvé společně ukázali koncem května 2015 na Irish Open. Zasnoubili se ten samý rok v prosinci v Paříži a McIlroy už tentokrát neutekl.

O uplynulém víkendu se totiž s Ericou oženil na hradě Ashford.

Fotky krásné Ericy Stoll zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení