Nelly Korda o sestře Jessice: Ještě jsme se nezabily

Nelly Korda

I když to o víkendu nebylo v podání Nelly Kordy úplně ono, má za sebou další úspěšný turnaj. I na šesté akci coby nováček na LPGA totiž prošla cutem a naplno si tak užívá dětského snu, že bude hrát na nejprestižnějším ženského golfovém okruhu i se sestrou Jessicou.

Až do víkendu přitom měla na svém kontě lepší výsledek než ona. Dělené páté místo z Baham pokořila Jessica až v neděli, kdy zvládla větrnou loterii na Volunteers of America Shootout v Texasu a obsadila třetí příčku. 

Nelly sice po nepovedeném víkendu, během kterého zahrála nejprve 77 a poté 78 ran, skončila na děleném 40. místě, přesto bylo v rodině co slavit. A 18letý Nelly během týdne přiznala, že si první rok v první lize užívá.

"Cítím se tu velmi příjemně. Hodně mi pomáhá nejen to, že zde mám po ruce svou sestru, ale že znám i některé další holky," přiznala mladší dcera úspěšných českých tenistů Petra Kordy a Reginy Rajchrtové.

A pohoda je podle ní hlavní důvod dobrých výsledků: "To, že se zde cítím příjemně, je rozhodně důležitá část toho, proč hraji tak dobře."

Nelly si přitom myslí, že i Jessica těží z toho, že má na blízku sobě nejbližšího člověka. Na nervy si rozhodně nelezou: "Zatím jsme se ještě rozhodně nezabily. Užíváme si spoustu zábavy."

"Navzájem pozvedáme hru jedna druhé. Je skvělé mít ji zde a už se nemohu dočkat zbytku sezony," nezastírá Nelly Korda, která si už vydělala pár dolarů přes 100 000, tedy v přepočtu více jak dva a půl milionu korun.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení