Do Wentworthu opět míří superstar, bojí se hrát před lidmi

Niall Horan

Rušné golfové dny prožívá Niall Horan, zpěvák z chlapecké hudební skupiny One Direction. Horan se v posledních dvou letech stal tak trochu ambasadorem golfu především mezi náctiletými dívkami, stále si ale úplně nezvykl hrát před velkým množstvím lidí. Upřímně řečeno, není se co divit.

Horan sice je zvyklý vystupovat ve vyprodaných halách, ale stát na odpališti velkého golfového turnaje, to je něco úplně jiného. A to především kvůli tomu, že odpálený míček se může velmi rychle stát nebezpečným projektilem v davu lidí.

Přesně před rokem se o tom přesvědčil jeden z fanoušků během Pro-Am turnaje BMW PGA Championship ve Wentworthu, když ho Horan svým zataženým drivem málem "zabil". Alespoň on si to myslel, když celý incident navíc natočil na kameru.

Je otázkou, jestli se oba letos ve Wentworthu opět potkají. Minimálně irský zpěvák ale na jednom z nejprestižnějších turnajů European Tour bude, když na sociální síti potvrdil svůj start ve středečním Pro-Amu, do kterého nastoupí po boku Justina Rose. Zároveň ale dodal, že je pořádně nervózní.

"Je připraven hrát. Ale je také velmi nervózní. Nemůže hrát golf před tolika lidmi," vzkázal Horan Golf Channelu u příspěvku, který připomínal, s kým bude známý zpěvák na turnaji hrát.

Týden před turnajem ve Wentworthu Horan otestoval svou formu na Irish Open, kde si zahrál Pro-Am společně s Thongchaiem Jaideem. Společnost na hřišti mu pak dělal Gerry McIlroy, otec Roryho. Oba irské mladíky pojí velké přátelství, když Niall nosil Rorymu hole na loňském Masters během středečního turnaje na 3parovém hřišti.

Horan však nebude jedinou hvězdou Pro-Am turnaje ve Wentworthu. Celkem se očekává účast 77 celebrit jak ze světa sportu, tak showbyznysu. Ze známých současných či bývalých fotbalistů jmenujme třeba Johna Terryho, Alana Shearera, Iana Wrighta, Gianfranca Zolu, Ruuda Gullita, Paula Scholese, Robbieho Fowlera, Jamieho Redknappa nebo Petera Schmeichela.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení