Přiznání ženy šampiona PGA Tour: Byla jsem alkoholička

Billy Horschel

Když Billy Horschel ukončil o víkendu na turnaji Byrona Nelsona své skoro tříeté čekání na turnajový titul, bylo na něm znát mnoho emocí. Ty přitom nevycházely pouze z faktu, že je opět šampionem. Bylo tam něco víc, o čem ale nechtěl mluvit.

"Život se ubírá různě. Teď o tom nejsem schopný mluvit, ale s tím, kolik se toho událo v posledním roce, je tohle... fajn," řekl Horschel, který v roce 2014 vyhrál dva turnaje play-off a díky tomu i celý FedEx Cup.

Za to získal odměnu 10 milionů dolarů. Letos v dubnu se mu s manželkou Brittany narodila druhá dcerka, po Skylar přivítali na světě Colbie. Na první pohled ideální život ale má i stinné stránky. A o té nejtemnější se na Twitteru rozpovídala Brittany.

"Když to píšu jsem nervózní a skeptická, ale zároveň pyšná," přiznala na úvod své zpovědi. "Před rokem jsem se vydala na cestu za uzdravením, po mentální i fyzické stránce. Jednoduše, jsem alkoholička," prozradila.

"Nyní už to říkám beze studu. Připouštím si, že přátelé a rodina mi pomohli zachránit můj život a mé manželství," napsala na sociální síť mimo jiné manželka nyní již čtyřnásobného vítěze na PGA Tour.

Loni strávila dokonce od května do července dva měsíce v léčebně na jihu Floridy. Horschel tak v té době nejen že hrál golf, ale také se staral o v té době rok a půl starou dcerku Skylar.

A navíc rodinu přestěhoval do jejich nového domova.

"Jen Bůh ví, co všechno se tomuto muži tehdy honilo hlavou. Potichu s tím vším bojoval v tomto těžkém a děsivém čase za podpory rodiny a nejbližších přátel. A já o tomto týdnu dovršila první rok na suchu," pochlubila se Brittany.

Proto Horschela vítězství tak prožíval. "Billy, jsi pro mě oporou a žijícím důkazem naprosté lásky. Jsem požehnaná tím, že Bůh vybral tebe za mého manžela a otce mých dětí," uzavřela v emotivním vzkazu jeho žena.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení