Na Kuňce čeká na diváky opět SNAG. Golf pro děti i dospělé

SNAG

Jedná se o tradiční atrakci pro diváky během turnajů Challenge Tour na Kunětické Hoře. Ti si mohou vyzkoušet přímo v areálu golf třeba i poprvé v životě na vlastní kůži. V jeho začátečnické podobě SNAG.

Tentokrát bude speciální hřiště připraveno během šestého ročníku D+D REAL Czech Challenge v pátek a sobotu, vždy od 10:00 do 17:00. A i když to tak nemusí na první pohled vypadat, nejedná se o možnost vyzkoušet si golf pouze pro děti.

"Jsem pyšní, že je SNAG již stálou součástí doprovodného programu turnaje Czech Challenge na Kunětické hoře. Zahrát si s námi mohou všechny děti a dospělí golfisté i negolfisté, kteří turnaj navštíví," nabádá Lenka Dvorská z Czech SNAG Association.

Co všechno na návštěvníky resortu čeká? "Na SNAGové akademii si vyzkouší výuku základů správného golfového postoje, držení hole i golfového švihu, to vše s bezpečnými pomůckami systému SNAG, určeného právě pro golfové začátečníky všeho věku."

"Jakmile si naši hráči osvojí základy, mohou si za doprovodu instruktora zahrát regulérní 9jamkové SNAG hřiště i s vyplněním oficiální scorekarty," dodává Dvorská s tím, že několikrát během dne dorazí také hráči turnaje a některé domácí hvězdy.

Loni to byl Jan Cafourek a slovenský profesionál Ján Friesz. Děti si pod jejich dohledem mohli vyzkoušet, jaké to je trefovat míček golfovou holí, i když ta je pouze plastová a míček je na bázi tenisového.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení