VIDEO: Snedeker rozstřílel pětipar. Stačil mu jen driver

Brendt Snedeker

PGA Tour pokračuje tento týden turnajem Dean & Deluca Invitational v Texasu. Jak ukázkově zahrát pětiparovku předvedl ve Fort Worth Brendt Snedeker. Nechybělo mnoho, aby ke zdolání jedenáctky potřeboval pouze svůj driver.

Snedeker sice patří k vyhlášeným ranařům, ale co předvedl na 581 m dlouhé pětiparové jedenáctce, ho řadí spíš do kategorie supermanů.

Američan na první dvě rány potřeboval pouze svůj driver. První rána z odpaliště měřila 296 metrů a skončila ideálně na levé straně fairwaye s dobrým výhleden na green. V případě rovné druhé rány nebyl v cestě žádný z bunkerů.

A tak se Snedeker rozhodl zaútočit druhou ranou přímo na vlajku. Aby se jí co nejvíce přiblížil, potřeboval být zatraceně dlouhý, konkrétně zhruba 271 m. Z bagu proto vytáhl opět svůj driver.

Na výsledek se podívejte

Snedeker zůstal jen několik centimetrů od albatrosu a měl tak před sebou možná nejlehčí putt do eaglu, který kdy zahrál.

V součtu mu to však nepomohlo na lepší, než na dělené 34. místo. Na něm je společně třeba i s Jordanem Spithem, který bojuje o to, aby po dvou neúspěšných turnajích opět prošel cutem.

Na Dean & Deluca Invitational vede po prvním kole po prvním kole hned trojice hráčů se skóre -5. Derek Fathauer, J. T Poston a Kelly Kraft. V TOP 10 je i Phil Mickelson, který ztrácí na vedení dvě rány. Vítěz Masters Sergio Garcia je po prvním kole dělený čtyřiadvacátý s výsledkem -1.

Průběžné výsledky turnaje sledujte zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení