OBRAZEM: Češi a Slováci na Kunětické Hoře, jak si vedli?

celá fotogalerie (16) » Roman Kumpošt

Žádná sláva. Ze třinácti českých hráčů prošel v minulém týdnu na Kunětické Hoře cutem jediný. U Slováků byla bilance na D+D REAL Czech Challenge ještě horší - nulaprocentní. Domácí fanoušky tak o víkendu bavil na Kuňce pouze Jan Cafourek.

Ten si nejlepší kolo týdne připsal hned ve čtvrtek, kdy zahrál za 68 ran. V dalších dvou dnech došel v paru a v neděli se rozloučil rundou za 70 ran. Celkově z toho bylo se skóre -6 dělené 38. místo, sedmnáct ran za vítězným Američanem Julianem Surim.

Smolařem týdne byl jednoznačně Šimon Zach, který se v závěru druhého kola vybičoval k eaglu, ale ani to nestačilo. Se skóre -2 neprošel cutem o ránu. Pod par se ještě dostal Daniel Suchan (-1) a i on musel litovat, když v jedno chvíli byl na postupových mínus třech.

Ondřej Lieser (par) a Filip Mrůzek (+1) zklamali, to amatér Jiří Zuska (par) nebo Petr Dědek junior (+1) naopak svými výsledky, i když jsou na první pohled stejné, alespoň potěšili. To už se ale nedá říci o ostatních, jak si tedy vedli Češi a Slováci na Kunětické Hoře? To si připomeňte zde.

Fotky a výsledky Čechů a Slováků z Kuňky zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení