Tiger Woods tvrdě dře. O USGA má jasno: Bylo to odporné

Tiger Woods

Ani Tiger Woods není výjimkou. Bývalý dlouholetý golfový král musel kvůli pokračující rekonvalescenci po operaci zad sledovat letošní US Open pouze v televizi, přesto si velmi rychle udělal názor na celou událost ohledně trestu pro Dustina Johnsona. A servítky si nebere.

"Už jsem viděl reakce ostatních hráčů. Bylo to odporné. Nejen vůči Dustinu Johnsonovi, ale vůči všem hráčům, kteří bojovali o vítězství. Nikdo neměl ani páru o tom, co se děje," všiml si Woods.

Ten se ukázal před novináři v úterý pozdě večer před turnajem Quicken Loans National. Bylo to snad poprvé za poslední necelý rok, kdy první otázky nesměřovaly k jeho zdraví, ale k něčemu jinému.

"Rozumím NBA nebo NFL, kde se můžete vrátit zpět a pustit si záznam, tam jde ale spíše o zábavu. Zde šlo o výsledek. Prostě tomu nerozumím," kroutil hlavou aktuálně až 582. hráč světa.

Woods se přiklání k většinovému názoru, za který je nyní USGA pranýřována. Trest, když už měl být udělen, měl být udělen hned.

"Když už chtěli takto rozhodnout, a já jsem přesvědčený o tom, že takto rozhodnout chtěli, tak proč neudělili trest už na té 12. jamce?" ptá se rozhořčeně 40letý Američan.

Ten aktuálně pokračuje v rehabilitaci po dvou loňských operacích zad a připravuje se na návrat na golfová hřiště. Zatím ale sám neví, kdy to bude.

"Vše směřuje k mému návratu. Přibližuji se mu každý den, makám tvrdě," vzkázal především svým fanouškům, kteří už netrpělivě vyhlížejí, kdy svého golfového boha opět uvidí na golfovém hřišti.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení