OBRAZEM: Cafourek, Zach, Suchan a Lieser na Kuňce

celá fotogalerie (40) » Koláž Czech Challenge

Patřili k nejlepším českým hráčům, kteří se v minulém týdnu představili na Kunětické Hoře v rámci Challenge Tour. Pouze Jan Cafourek ale dal na D+D REAL Czech Challenge cut.

Cafourek byl českým zachráncem turnaje, když si on sám zahrál o víkendu na jedné ze dvou nejvyšších evropských sérií na domácí půdě vůbec poprvé. Měl z toho radost a tu mu udělalo i konečné dělené 38. místo.

Fotky Jana Cafourka zde 

Šimon Zach pak byl blízko prvnímu cutu na Challenge Tour v kariéře vůbec. A i když se v pátek odpoledne zdálo, že by jeho skóre mohlo stačit, o ránu tomu tak nebylo. Zklamání, ale i velká motivace do budoucna.

Fotky Šimona Zacha zde

Také Daniel Suchan koketoval s cutem. Po prvním kole v paru byl v tom druhém už tři rány pod ním. To by stačilo. Jenže v závěru si připsal dvě bogey a pohoršil si na konečných -1. Skončil tak dvě rány od cutu.

Fotky Daniela Suchana zde

Jedním z největších českých favoritů na turnaji byl Ondřej Lieser, který získal kartu v kvalifikaci Relmostu. Jenže to nebylo ono. V 1. kole skončil ránu nad parem, v druhém jednu pod ním. Byl z toho par a cut daleko.

Fotky Ondřeje Liesera zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení