Lidé se k Woodsovi zády neotočí, věří jeho blízký přítel

Notah Begay III a Tiger Woods

Když se v pondělí dozvěděl o tom, co se stalo Tigeru Woodsovi, byl smutný. Notah Begay III, blízký Tigerův přítel, totiž tuší, jak se jeho parťák cítí. Sám si něčím podobným před 17 lety prošel.

Begay v rozhovoru pro zámořský Golf Channel připomněl, že před sedmnácti lety byl také přistižen při jízdě pod vlivem. A podle jeho vlastních slov z něho nepříjemná zkušenost udělala lepšího člověka.

"Snad se bude jednat o něco, z čeho se poučí, přijme za to zodpovědnost a donutí ho to udělat nějaké změny," přeje si Begay. "Ty zprávy mě zarmoutily, pro Tigera je to nepříjemné," dodal.

Pokud náhodou nevíte, co se stalo - Woods byl v pondělí nad ránem na Floridě zadržen kvůli řízení pod vlivem. Několik hodin poté strávil za mřížemi, než byl propuštěn, když sám za sebe zaplatil kauci.

"Chci dát veřejnosti vědět, že alkohol v tom nebyl. To, co se stalo, byla nečekané reakce na předepsané léky. Netušil jsem, že na mě mix léků zapůsobí tak silně," vzkázal ještě v pondělí v oficiálním prohlášení.

Podle Begaye, který hrál s Woodsem v týmu na Stanford University, než oba přešli k profesionálům, golfový svět svou legendu podrží.

"Lidé ze světa golfu se k Tigeru Woodsovi zády neotočí. Myslím, že se setkáme s velkou podporou v okamžicích, kdy se musí vypořádat s osobními věcmi a výzvami, kterým čelí spousta lidí," řekl Begay.

I proto prý čeká pro Woods pochopení: "Miliony lidí v této zemi řeší tyto věci každý den. Až si uvědomí a pochopí, že lidé za ním stojí i ve chvíli, kdy on si tím vším prochází, tak se změny snad rychle dostaví."

Begay tak mezi řádky naznačuje, že ve Woodsově světě momentálně není všechno ideální. Dá se to ale pochopit. Po čtvrté operaci zad a nejspíše bez konkrétní vidiny návratu to nemůže být pro Tigera lehké období.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení