OBRAZEM: Zuska, Mrůzek, Dědek a Valášek na Kuňce

celá fotogalerie (29) » Koláč Czech Challenge

Na Kunětické Hoře zahráli podobné výsledky. Zatímco pro některé z nich se ale jednalo o pozitivní impulsy směrem k budoucnosti, jiní byli zklamaní. Jedno ale platí pro všechny, nikdo neodešel z ostudou.

Jiří Zuska patřil do skupiny amatérů, která může, ale nemusí překvapit. Největší očekávání tak měl od sebe on sám a určitě pomýšlel na cut. Ten mu utekl o tři rány, když došel dvakrát v paru. Především v prvním kole se trochu trápil s odhadem vzdáleností, který ho stál několik ran. Škoda.

Fotky Jiřího Zusky zde

Jestli pro někoho skóre +1 muselo být obrovským zklamáním, tak pro Filipa Mrůzka. Jeden z nejlepších českých profíků pomýšlel minimálně na TOP 10, místo toho se pakoval po dvou kolech. Sám přiznal, že je přehraný.

Fotky Filipa Mrůzka zde

Zatímco u Mrůzka byla jedna nad par tragédií, u Petra Dědka jr. se jedná o potvrzení zlepšení z posledních týdnů. Mladý český profík se stále častěji pohybuje kolem paru, což je příslibem do dalších turnajů v sezoně.

Fotky Petra Dědka jr. zde

Povedený turnaj prožil také Peter Valášek, který byl nejlepším ze tří slovenských hráčů na Kuňce. Stejně jako Petr Dědek došel první kolo za plus jedna a druhé v paru. Další šanci potvrdit zlepšenou formu dostane za týden v Belgii na KPMG Trophy.

Fotky Petera Valáška zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení