OBRAZEM: Brezovský, Schellong, Gál a Kumpošt na Kuňce

celá fotogalerie (30) » Koláž Czech Challenge 2017

Turnaj D+D REAL Czech Challenge pro ně skončil zklamáním, i když většina z nich ještě stále spíše sbírá zkušenosti. Přesto mířili výše, minimálně k hranici cutu. Od té ale byli vzdáleni až příliš.

Slovenský amatér Michal Brezovský prožil divoké první kolo, ve kterém se s parem potkal na hřišti jen sedmkrát a bylo z toho skóre +2. V klidnějším kole druhém sice už došel v paru, ale i tak mu na cut chybělo pět ran.

Fotky Michala Brezovského zde

Podobný průběh měl turnaj i pro českého amatéra Nicolase Schellonga. Především kvůli dvěma dabláčům došel úvodní rundu za plus tři a druhá v paru už vše nezachránila. Kromě vylepšení celkového dojmu z turnaje.

Fotky Nicolase Schellonga

Jedno z českých zklamání na turnaji. Petr Gál o týden dříve bojoval na European Tour o cut, kde mu nestačilo ani skóre -4. Na Kuňce by stačilo, ale profík z Brna od něho byl po kolech za 74 a 75 ran daleko.

Fotky Petra Gála zde

Pro Romana Kumpošta se jednalo o premiéru na druhé evropské lize a ostudu mladý český amatér rozhodně neudělal. V prvním kole za 76 ran ještě tolik neskóroval, ale v tom druhém už to bylo lepší. Celkově za +5.

Fotky Romana Kumpošta zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení