VIDEO A FOTO: Zatčení Tigera Woodse za řízení pod vlivem

celá fotogalerie (10) » Tiger Woods

Zveřejněné záběry z policejního vozu potvrzují dosavadní informace ze zadržení Tigera Woodse pro řízení pod vlivem. Snímky jeho černého Mercedesu pak odhalují poškození auta na straně řidiče.

Tiger Woods byl zatčen v pondělí ráno na Floridě. Policisté ho našli spícího v jeho luxusním automobilu v pravém jízdním pruhu. Woods po probuzení nevěděl, kde je. Automobil byl nastartovaný, když svítila brzdová světla a pravý blinkr. 

Podle uveřejněných policejních snímků je patrné, že auto z levé strany muselo do něčeho narazit. Obě pneumatiky na straně řidiče byly prázdné a poškozené byly jak ráfky, tak přední a zadní část nárazníku.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (10)

Na videu z kamery, která byla umístěná v policejním voze, je pak zdokumentováno celé noční zatčení golfové legendy.

Policisté na něm provádí kontrolu, při které Woods neprošel v tradičních testech, jako jsou chůze po čáře nebo dotknutí se ukazováčkem vlastního nosu či světelného bodu, v tomto případě baterky jednoho z policistů. Na závěr kontroly policisté nasadí zatčenému želízka a odvedou ho do auta.

Test na přítomnost alkoholu, který policisté provedli hned dvakrát, však byl negativní. Sám Tiger uvedl, že se jednalo o reakci na mix předepsaných léků, které užívá po čtvrté operaci zad proti bolesti.

Fotografie poškozeného Woodsova automobilu zde

"Jsem si plně vědom toho, jak závažného prohřešku jsem se dopustil a beru plnou zodpovědnost za své činy ... Chci dát veřejnosti vědět, že alkohol v tom nebyl. To, co se stalo, byla nečekané reakce na předepsané léky. Netušil jsem, že na mě mix léků zapůsobí tak silně," uvedl Woods mimo jiné ve svém pondělním prohlášení.

Woods byl v pondělí ráno dán do vazby a za mřížemi strávil něco přes tři hodiny. Propuštěn byl poté, co sám za sebe zaplatil kauci. K soudu je předvolán na 5. července ráno, když jsou proti němu vznesena dvě obvinění. První za špatné parkování a druhé za řízení pod vlivem.

Video ze zatčení Tigera Woodse

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení