OBRAZEM: Tintěra, Zapletal, Kořínek a Friesz na Kuňce

celá fotogalerie (28) » Koláž Czech Challenge

Prožili nepovedený turnaj, na který nebudou rádi vzpomínat. Lukáš Tintěra, Matyáš Zapletal, Aleš Kořínek a Ján Friesz skončili v minulém týdnu na D+D REAL Czech Challenge hluboko mezi poraženými, akce na Kunětické Hoře jim prostě nevyšla.

Lukáš Tintěra zahrál dvě vyrovnaná kola, ale nebyla to vyrovnanost, o kterou by stál. Příliš neskóroval a častěji chyboval, proto přinesl do klubovny dvakrát 75 ran a celkově tak skončil na plus šesti.

Fotky Lukáše Tintěry zde

Matyáš Zapletal se z boje o cut vyřadil nepovedeným 1. kolem, ve kterém ho potrápily především dvě jamky. Dabláč na dvanáctce a tripláč na patnáctce. Druhé kolo už bylo lepší, ale opět se nevyvaroval double bogey, tentokrát na třináctce. Co se týče birdie a bogey, měl to vyrovnané 6:6.

Fotky Matyáše Zapletala zde

Aleš Kořínek na Kunětické Hoře nedokázal navázat na povedený začátek sezony, ve kterém si připsal i premiérové body do světového žebříčku. V každém kole zahrál jen jediného berdíka, a to bylo málo.

Fotky Aleše Kořínka zde

Ján Friesz po úvodním průměrném kole za 74 ran v tom druhém naprosto vyhořel. Zahrál ještě o deset ran hůře, když si připsal celkem tři dabláče a s fairwayí se potkával jen naprosto výjimečně.

Fotky Jána Friesze zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení