Smrt na US Open! 94letý fanoušek zemřel na tribuně

US Open

Ve čtvrtek se ještě dramatická událost na letošním US Open obešla bez tragických následků, v pátek už to ale neplatilo. Během 2. kola v Erin Hills totiž přímo na tribuně zemřel 94letý golfový fanoušek.

Pět minut před půl druhou odpoledne přišly z tribuny za šestým greenem první zprávy o tom, že zde byl nalezen muž, který "nemá puls a nedýchá".

 

"Záchranáři dorazili na místo zhruba za tři minuty od oznámení a začali s resuscitací. Muž byl poté přesunut do ambulance, kde byl prohlášen za mrtvého," stojí ve zprávě šerifského úřadu Washington County.

Následně také vyšlo najevo, že se u dotyčného jednalo o letošní první návštěvu US Open a mělo se jednat o přirozenou smrt.

"USGA je zarmoucena tím, že před pár okamžiky zemřel jeden z fanoušků v Erin Hills. Z úcty k rodině nyní nemůžeme podávat žádné další informace. Naše myšlenky a modlitby jsou v této těžké době s jeho nejbližšími," vzkázali organizátoři 117. US Open.

Smrt přitom obcházela hřiště už během prvního kola. To, když se z oblohy zřítila reklamní vzducholoď, která na zemi začala hořet a následně explodovala. Pilot se ale stihl katapultovat a do nemocnice byl převezen pouze s lehkými zraněními a popáleninami.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení