OBRAZEM: Kráskou US Open je přítelkyně Fowlera

celá fotogalerie (10) » Allison Stokke

Nepřítomnost Pauliny Gretzky, která začátkem týdne porodila Dustinu Johnsonovi druhého potomka, je šancí pro přítelkyně ostatních golfistů na letošním US Open zaujmout. Využila toho Allison Stokke, která září po boku Rickieho Fowlera.

Osmadvacetiletý Američan jako by chtěl dokázat světu, že už skutečně není sám, z čehož si stříleli ostatní golfisté, fanoušci ale vlastně i on sám třeba během posledního Ryder Cupu nebo na jaře, kdy byl se svou partičkou na Bahamách.

A tak ho stejně stará Allison doprovází všude možně. V Erin Hills s ním chodila po hřišti už během tréninkových kol a výrazně se od něho nevzdálila ani v prvních dvou rundách druhého majoru sezony.

Po jejich dohrání se pak vždy ještě na hřišti chytli za ruku a společně šli podepsat skórkartu a na něco dobrého do klubovny. Allison, bývalé univerzitní skokance o tyči, pak zvýšený zájem médií rozhodně nevadí.

Na úspěšnou sportovní kariéru, když překonala několik univerzitních rekordů, navázala jako fitness modelka. A není se čemu divit. Její vypracované sexy tělo objektivy fotografů doslova přitahuje.

Fotky Allison Stokke z US Open zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení