Souboj českých golfistů v Polsku ovládl Aleš Kořínek

Kořínek, Nič, Sedláček

Sice se jednalo o turnaj polské PGA, ale podle hráčů na bedně to vypadalo spíše na Czech PGA Tour. Akci AMC Aviation PGA Polska totiž vyhrál Aleš Kořínek, za kterým skončili na druhém místě Petr Nič a na třetím Tadeáš Sedláček. Bramborový pak byl Tomáš Holoubek.

Čeští hráči si polskou profesionální sérii v posledních letech oblíbili. A nejvíce se na ní daří právě Kořínkovi, který na prvním letošním turnaji skončil třetí, na druhém druhý a vzestupnou tendenci potvrdil na třetím podniku, který vyhrál.

Hrálo se o víkendu na dvě kola v Rosa Private Golf Clubu a po první rundě na tom byli Kořínek, Nič a Sedláček stejně, když došli v paru.

Pod něj se pak v druhém kole o tři rány dostal pouze Kořínek. Znovu v paru došel Nič a Sedláček si o jednu ránu pohoršil.

Za vítězství a trofeje si profesionál ze Zlína připsal na své konto 5500 zlotých, což je v přepočtu zhruba 34 000 korun.

Kořínek tak potvrdil, že prožívá povedený vstup do sezony.

Kromě tří umístění na bedně na PGA Polska zaznamenal také čtvrté místo na akci Pro Golf Tour na Ypsilonce, za které si připsal poprvé v kariéře body do světového žebříčku.

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení