OBRAZEM: Kdo je ta kráska po boku šampiona US Open?

celá fotogalerie (15) » Brooks Koepka a Jena Sims

Také jste stejně jako my zbystřili, když se po boku Brookse Koepky pózujícího s pohárem pro vítěze US Open objevila půvabná bruneta? Asi vás nepřekvapí, že se jedná o modelku, bývalou Missku a také příležitostnou herečku. Její jméno je Jena Sims.

Když ještě dnes 28letá kráska byla na škole, posbírala několik titulů krásy, mimo jiné se stala Miss Georgia Junior National Teenager (2004), Miss Junior National Teenager (2005) nebo Miss Georgia Teen USA (2007). A tak se není čemu divit, že její kroky vedly k herectví a charitě.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (15)

Ve filmu se objevila poprvé v roce 2012 ve snímku Attack of the 50 Foot Cheerleader, další spíše menší role si střihla ve filmech Last Vegas (2013), Kill the Messenger (2014), 3-Headed Shark Attack (2015) a American Beach House (2015). Letos v létě pak jde do kin Sharknado 5: Global Swarming.

Kromě natáčení filmů si užívá také svou charitu, když se snaží pomáhat především dětem, které postihla rakovina či jiné vážné nemoci. Ráda také cestuje po celém světě a je filantropkou.

Dost ale bylo slov, posuňme se k tomu nejzajímavějšímu, fotkám krásné Jeny, ať už s Brooksem, nebo bez něho. Naleznete je v naší fotogalerii.

Fotky (15) Jeny Sims naleznete zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení