Woods vyhledal profesionální pomoc, co ho trápí?

Tiger Woods

Tiger Woods promluvil poprvé od svého zatčení za řízení pod vlivem z konce května. V krátkém prohlášení, které uveřejnil na Twitteru, přiznal, že musel vyhledat profesionální pomoc ohledně toho, aby zvládal užívání předepsaných léků.

Woods se dostal do problémů v pondělí 29. května ráno, kdy ho na Floridě zadržela policejní hlídka spícího v autě. Stál u krajnice s nastartovaným motorem, rozsvícenými světly a poškozením po drobné kolizi.

Jak se později ukázalo, bývalý dlouholetý golfový král byl pod vlivem. Jeho stav způsobila reakce na mix několik léků proti bolesti, když policii přiznal, že bere hned čtyři - Soloxex, Torix, Vioxx a Vicodin. Navíc se měl také později přiznat, že užívá Xanax proti úzkosti.

Toxikologický test sice ještě policejní oddělení v Jupiteru nezveřejnilo, ale sám Woods nyní přiznal, že s často návykovými léky má problémy.

"Momentálně využívám profesionální pomoc ohledně zvládnutí mých léků a také s tím, jak se vyrovnat s bolestí zad a poruchou spánku," napsal Woods otevřeně na sociální síť.

Zároveň také ocenil pozitivní reakce okolí: "Chtěl bych poděkovat všem za neuvěřitelnou podporu a pochopení, především pak fanouškům a ostatním hráčům na okruhu."

Jak to tak vypadá, Tiger je skutečně ve velkých problémech. Jen pár dní před incidentem sice prohlásil, že "tak dobře se necítil několik let", ale pravda je asi někde jinde. Bolesti zad u něho podle všeho přetrvávají a na scéně jsou dlouhodobě problémy se spaním.

Kde se ale Woods léčí neprozradil pro ESPN.com ani jeho agent Mark Steinberg: "Nemohu vám říci, jde je, ale je hospitalizován. Tiger se musel vypořádat s obrovskou fyzickou bolestí, což vedlo k nespavosti a dalším problémům se spánkem. Děje se to už dlouho."

Na návrat svého idolu ke golfu tak v nejbližších měsících mohou jeho fanoušci zapomenout a je otázkou, zda se ho vůbec ještě někdy dočkají. Možná ho ale uvidí veřejně vystoupit už 9. srpna u soudu, na kdy je nově naplánováno čtení obžaloby za jeho řízení pod vlivem.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení