Woods chtěl poradit Dayovi. Ten ho naštvaný ignoroval

Jason Day

Bývalá světová jednička Jason Day prozradil, že ho na US Open po prvním kole kontaktoval Tiger Woods. Prý měl pro něj radu, když viděl, jak se mu nedaří. Day byl ale prý tak naštvaný, že mu neodepsal.

Nutno podotknout, naštvaný sám na sebe. Australan totiž v 1. kole zahrál 79 ran a druhý den v Erin Hills neprošel cutem.

Když prý Woods viděl trápení svého přítele, rozhodl se, že mu poskytne radu. Viděl totiž v jeho hře konkrétní nedostatky. Nebylo by to navíc poprvé, co Day od Tigera obdržel pomoc.

Tigerova mysl se momentálně pohybuje bůhví kde po nedávném zatčení za řízení pod vlivem, ale jak dokazuje tato historka, šampion golf sleduje.

A chtěl pomoci svému příteli. Jenže Day byl na sebe po prvním kole tak naštvaný, že svému mentorovi ani nezavolal zpět.

"Tiger mi poslal textovku. Napsal: Hej, ještě, než začneš na něčem pracovat, zavolej mi, něco jsem viděl," popsal Day kontakt od Woodse.

"Jenže já byl… No viděli jste sami, zahrál jsem 79. Nezavolal jsem mu, protože jsem byl na sebe tak naštvaný," sdělila aktuální světová čtyřka.

Day svou blbou náladu nezlomil ani v tomto týdnu v TPC River Highlands, když na Travelers Championship neprošel cutem.

Ve druhém kole navíc zapsal do své skórkarty na čtvrté jamce místo birdie par, a jelikož tak i vše podepsal, měl smůlu. Cut mu utekl o dvě rány.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení