Tipněte, jak na Zbraslavi skončí Češi, a vyhrajte pivo na rok!

Soutěž PU a Czech Challenge 2017

Druhý z turnajů Challenge Tour pořádaných na českém území je zde a vy se díky němu můžete předzásobit pivem na celý rok! Stačí nejlépe odhadnout odpovědi na dvě záludné otázky a můžete začít slavit. Ve hře jsou ale i další skvělé ceny od partnera turnaje Pilsner Urquell.

Prague Golf Challenge se hraje vůbec poprvé v historii od čtvrtka do neděle na pražské Zbraslavi. A do hry zasáhne celkem 12 domácích hráčů, deset profesionálů a dva amatéři.

Z nejlepších českých profíků zkusí štěstí Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Ondřej Lieser, Petr Gál, Aleš Kořínek, Lukáš Tintěra, Daniel Suchan, Petr Dědek junior, Cyril Suk a Petr Nič. Z amatérů dostanou šanci Roman Kumpošt a Filip Ráža.

A nyní je na vás, kolik si myslíte, že z nich projde cutem po druhém kole. Ten je připraven pro hráče na nejhůře děleném šedesátém místě.

Protože se dá předpokládat, že s tímto tipem vás uspěje více, přidejte navíc vzdálenost, do které odpálí během nedělního finálového kola největší ranař na sedmé jamce, kde bude pro profesionály připravena speciální vloženka "Longest drive".

Pokud by i zde nastala shoda, bude vítězný tip ten, který nám na naši adresu soutez@golfextra.cz přijde dříve.

A o co hrajeme? Na zajímavé ceny se může těšit hned desítka z vás. Pro vítěze je připraveno pivo Pilsner Urquell na celý rok zdarma!

Tipéři na druhém a třetím místě od nás obdrží sadu 12 míčků Titleist ProV1, a na soutěžící, kteří skončí na čtvrtém až desátém místě čekají pětilitrové soudky od partnera soutěže a také turnaje D+D REAL Czech Masters, značky Pilsner Urquell.

Co nesmí ve vašem soutěžním mailu chybět?

  1. Tip, kolik Čechů projde cutem na Prague Golf Challenge 2017.
  2. Tip, kolik metrů bude měřit nejdelší drive během nedělního finálového kola na sedmé jamce v soutěži Longest drive.
  3. Vaše celé jméno a adresa, na kterou vám výhru zašleme, a telefonní kontakt.

Kam posílat: soutez@golfextra.cz
Uzávěrka soutěže: 6. července v 7:00
Vyhlášení: v pondělí po skončení turnaje

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení