Nicklaus o Tigerovi: Nemyslím, že toho ještě mnoho odehraje

Jack Nicklaus a Tiger Woods

Legendární Jack Nicklaus má, co se návratu Tigera Woodse ke golfu týče, ty nejhorší obavy. Podle rekordmana v počtu major titulů už nebude jeho nejbližší pronásledovatel konkurenceschopný.

Pod vlivem posledních okolností, kdy Tiger bojuje nejen s následky čtyř operací zad, ale i s dalšími osobními problémy, považuje Nicklaus jeho návrat za nepravděpodobný.

Ačkoliv mu to přeje, tuto možnost zpochybňuje.

"Čekají ho těžké časy. Nevím, kolik toho ještě vůbec odehraje. Mohl by se ještě vrátit a hrát, ale myslím, že by to pro něj bylo už hodně složité poté, co si v poslední době vytrpěl," uvedl Nicklaus.

"Momentálně má životní problémy, nikoliv problémy s golfem," řekl.

Woods před několika dny oznámil, že nastoupil léčení, aby zvládl své předepsané léky na bolesti zad a nespavost. Právě kvůli nim byl 29. května zatčen za řízení pod vlivem.

Od září 2015 odehrál vítěz 14 majorů oficiálně pouhá tři kola. Dvě na PGA Tour a jedno na European Tour. Mnohem více se věnoval léčení, a především dalším aktivitám, jak obchodním, tak i charitativním.

"Tiger je dobrý kluk, který se stará o lidi. Doufám, že se vyrovná s problémy, které má, aby mohl vést normální život. A také aby mohl využívat toho, co dokázal, a svého odkazu k tomu, aby mohl nadále pomáhat dětem a spoustě dalších lidí," uvedl Nicklaus, který tak naznačil, že právě v tomhle vidí Woodsovu budoucnost.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení