Slovensko má nové hřiště, Sedin nabízí pět pětiparů

celá fotogalerie (19) » Sedin Golf Resort

Na začátku sezony přivítala slovenská golfová rodina dalšího člena. Je jím Sedin Golf Resort, který nabízí především půvabné 18jamkové hřiště s parem 73. Nová golfová destinace se nachází zhruba 45 minut cesty z Bratislavy na východ. A ta cesta stojí za to.

O hřišti se začalo uvažovat v roce 2008. výstavba ale začala až před třemi roky. Pod designem hřiště je podepsán Michael Terech z Polska, který zasadil celou osmnáctku do lužních lesů v okolí Malého Dunaje.

Na hráče čeká 6492 metrů dlouhé hřiště z černých odpališť, častěji užívaná žlutá odpaliště pro většinu mužů mají 5962 metrů, ženy z červených pak ujdou 5183 metrů. Jelikož je na hřišti pět pětiparů, tři na úvodní devítce, má hřiště netradiční par 73.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (19)

"Desítky let staré stromy a jezera s průzračnou vodou vytvářejí ideální prostředí pro golf a relax," věří Rastislav Michalák, manažer klubu.

Vedle 18jamkového hřiště čekají na hráče rozlehlé cvičné plochy, krytý driving a dvoujamková akademie. V klubu působí jako Head PRO David Poulton, který trénuje mimo jiné slovenského profesionála Jána Friesze. Kromě klubovny pak areál nabízí také párty house s kapacitou až 130 lidí.

"Nejzajímavější jamkou je určitě osmnáctka. Její odpaliště se nacházejí na vrcholu uměle vytvořeného kopce, který je nejvyšším bodem v okolí. Dopadová zóna a celkový pohled na jamku vytváří dojem, že stojíte na útesu. Je to jamka, kterou si hráči budou pamatovat na celý život," láká hráče k návštěvě nového golfového resortu Michalák.

Více fotek nového hřiště Sedin zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení