Frajer Fowler! Pomohl vojákovi sejít se s rodinou

Fowler a voják

Rickie Fowler opět dokázal, proč ho nejen golfový svět tak miluje. Tentokrát se zúčastnil nečekaného setkání vojáka s rodinou po třech a půl letech jeho služby v Afghánistánu a Kuvajtu. To všechno během Pro-Amu na Quicken Loans National.

Seržant Bryane Greene se měl právě vrátit domů z dlouhé mise. Jeho setkání s rodinou se mu ale rozhodla okořenit společnost Quicken Loans, která vojákům a veteránům skrze své nadace pomáhá.

A na pomoc si přizvala Rickieho Fowlera.

"Nebyl to ani tak můj sen jako sen mého syna. Rickieho totiž zbožňuje," přiznal Bryane Greene senior lásku juniora k jednomu z nejpopulárnějších golfistů současnosti. Je jasné, že nyní ještě zesílí.

Fowler si totiž vzal Bryana seniora za kedíka na poslední dvě jamky středečního Pro-Amu. Když pak došli k osmnáctému greenu, namířili si to k nic netušícím příbuzným. "Ahoj, někoho vám tady nesu," stihl ještě prohodit Rickie, než junior přistál na krku svého táty.

Pokud právě roníte krokodýlí slzy, nestyďte se za to. V posledních dnech jich už kvůli tomto videu a příběhu pěkných pár desítek pokapalo klávesnice a displeje. Zde ještě jedno video z jiného úhlu a několik fotek.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení