OBRAZEM: Přípravy na Prague Golf Challenge 2017

celá fotogalerie (24) » Prague Golf Challenge 2017

Už v příštím týdnu zavítá poprvé v historii do Prahy turnaj Challenge Tour. Na pražské Zbraslavi bude mimo jiné 11 českých hráčů bojovat o celkové prize money 180 000 eur na Prague Golf Challenge, hřiště ale na poslední chvíli prochází lehkou zkouškou.

Jedná se o vodní zkoušku. Vydatné deště z poloviny tohoto týdne daly resortu Prague City Golf pořádně zabrat. Na hřišti, které v roce 2013 zasáhly ničivé povodně, se vytvořilo několik nových "vodních překážek", ať už v bunkerech, nebo na fairwayích.

Lidé v resortu tak mají co dělat, aby hřiště do startu turnajového týdne vysušily. Ještě v pátek se na něm totiž držely obrovské kaluže, jak se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (24)

Vedle toho se ale celý resort připravuje na velký golfový svátek. Na svém místě před klubovnou už stojí obří leaderboard, u odpaliště tříparové osmnáctky už parkuje nový Kodiaq, který bude jako odměna za hole-in-one, a na svém místě je už také většina banerů.

O víkendu se tak už bude hřiště pouze dosoušet a odlaďovat poslední detaily. Aby od pondělí nic nebránilo nájezdu hráčů z celého světa na turnaj druhé evropské ligy.

Těšit se na něj může také jedenáct českých hráčů, k největším domácím želízkům v ohni patří Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Ondřej Lieser nebo Aleš Kořínek. A chybět nebude ani letošní šampion D+D REAL Czech Challenge z Kunětické Hory Američan Julian Suri.

Fotogalerie příprav na Prague Golf Challenge 2017 zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení