Tuplovaný šampion! Porteous vyhrál také pivo na rok

Garrick Porteous pivo

Angličan Garrick Porteous prožil v neděli na pražské Zbraslavi báječný den. Nejen že vyhrál premiérový ročník Prague Golf Challenge, ale díky triumfu ve speciální vložené soutěži Longest drive na sedmé jamce získal také pivo Pilsner Urquell na rok zdarma.

A motivaci měli profíci během finálového kola Prague Golf Challenge pořádnou. Na toho s nejdelším odpalem čekalo pivo na rok zdarma od hlavního partnera turnaje společnosti Plzeňský Prazdroj.

"Ježíši! To je báječné, pivo piju a Pilsner Urquell jsem samozřejmě také v Praze ochutnal, je skvělé," smál se Porteous, když mu organizátoři turnaje po jeho skončení oznámili, že jeho 318 metrů dlouhý drive byl nejdelší.

Jako by nemohl uvěřit tomu, že vedle šeku na 28 800 eur si z Prahy do Anglie odveze také 365 plechovek plzeňské dvanáctky.

"To bude rok!" dodal šťastný vítěz turnaje, který se navíc v Česku přiblížil svému cíli postoupit zase o úroveň výše. Po vítězství se posunul v pořadí Road to Oman na 16. místo, kartu na European Tour získá 15 nejlepších.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení