Účast na Czech Masters přislíbil také Victor Dubuisson

Victor Dubuisson

Jako by startovní pole letošního D+D REAL Czech Masters nebylo už tak dost nabité. Kromě již ohlášených a potvrzených hvězd se ale čeští golfoví fanoušci mohou těšit také na francouzského mušketýra Victora Dubuissona, který svou účast přislíbil přes svou manažerku.

Poprvé se Dubuisson ukázal na Albatrossu v roce 2015, kdy obsadil se skóre -6 dělenou 27. pozici. Startovat měl na Czech Masters i loni, svou účast ale na poslední chvíli zrušil. I proto by se chtěl letos organizátorům a divákům omluvit tím nejlepším způsobem - druhou účastí na turnaji.

"Při návštěvě turnaje BMW PGA Championship ve Wentworthu jsem se potkal i s jeho manažerkou Katie Gordine. Katie mi sdělila, že se Victor velmi omlouvá za minulý rok, kdy svou účast neočekávaně zrušil pouhých pár dnů před příletem, a slíbil, že letos se v Praze určitě ukáže," řekl nám Zdeněk Jehlička, Head of Golf z pořádající společnosti Relmost.

Podle něho se 27letý Francouz do českého hlavního města těší: "Prahu si zamiloval, stejně jako celý turnaj, takže věříme, že letos to vyjde a Victor skutečně dorazí.“

Victor Dubuisson s přítelkyní Natalií Ampelas při turnaji ve Francii (foto: GettyImages)

Dubuisson na sebe poprvé výrazně upozornil v roce 2013, kdy vyhrál svůj první turnaj na European Tour v Turecku. Na stejném místě o dva roky později získal svůj druhý a zatím také poslední titul na evropské sérii.

Na velkých akcích se mu nejvíce dařilo v roce 2014. Na Masters sice ještě nedal cut, ale už na US Open ukázal zlepšení děleným 28. místem. Na zbylých dvou majorech pak skončil dokonce v TOP 10, když byl devátý na The Open a sedmý na PGA Championship. Zářil také na WGC jamkovce, kde prohrál až ve finále s Jasonem Dayem.

Během čtvrtého ročníku D+D REAL Czech Masters, který se uskuteční od 31. července do 3. září, však bude "pouze" jednou z mnoha hvězd. Už dříve svou účast potvrdili Martin Kaymer, Darren Clarke, Lee Westwood, John Daly nebo Matthew Fitzpatrick.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení