V Kácově vede Mrůzek, nahání ho Lieser a Pospíšil

Filip Mrůzek

Čtvrtým turnajem pokračuje v tomto týdnu na novém hřišti v Kácově domácí Moneta Czech PGA Tour. Po prvním kole je na tom nejlépe Filip Mrůzek, který se dostal pět ran pod par. Jedinou ránu na něho ztrácejí Ondřej Lieser a čerstvý profesionál Michal Pospíšil.

Mrůzek tak má šanci stát se prvním dvojnásobným šampionem série v tomto roce. První turnaj na Slavkově totiž vyhrál Jan Cafourek, druhý v Lázních Bohdaneč právě Mrůzek a třetí na Černém Mostě Stanislav Matuš.

Matuš v Kácově nestartuje, když ho ve čtvrtek čeká přesun do Polska za dalším turnajem Pro Golf Tour. Cafourek ale ve hře o titul ve čtvrtek bude, když mu po prvním kole se skóre -2 patří pátá příčka.

Nejlépe začal Mrůzek, který ve středu ani jednou nezachyboval. Na první devítce si připsal tři berdíky na jamkách 5, 6 a 8, ke kterým přidal dva zářezy v samotném závěru na jamkách sedmnáct a osmnáct.

Díky tomu se osamostatnil ve vedení.

Jen ránu na něho ztrácí Ondřej Lieser a Michal Pospíšil, který v uplynulých dnech přestoupil k profesionálům.

Ještě v polovině července se přitom podepsal pod nejlepší český výsledek na ME družstev, když se svými parťáky obsadil v Rakousku jedenácté místo. Nyní už ho ale čekají pouze profesionální turnaje.

Pod par se v prvním kole dostali ještě čtvrtý Marek Siakala (69, -3) a Lukáš Tintěra, který se s jednou ranou pod par usadil na sedmém místě.  

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení