Příliš velká prsa pro LPGA? Sexy Paige se nelíbí nový dress code

celá fotogalerie (15) » Paige Spiranac

Dalo se to čekat. Nový dress code, který zavedla LPGA, se nelíbí golfové internetové divě Paige Spiranac. Ta sice nehraje ani jeden z nejvyšších ženských profi okruhů, nová pravidla ohledně toho, co ženy mohou a nemohou při golfu nosit, se jí však vůbec nelíbí.

Pokud čistě náhodou nevíte, o co jde, tak o nové nařízení LPGA ohledně toho, co hráčky (ne)smí na hřišti nosit. Zakázané jsou nově hluboké výstřihy, sportovní tílka "racerback" bez límečku, příliš krátké sukně a šortky nebo legíny či tepláky (více zde).

Je jasné, že nový dress code si okamžitě našel své příznivce i odpůrce. A ještě jasnější je, do jaké kategorie patří atraktivní hráčky s vysportovanými těly, které se rády na veřejnosti ukazují.

Přesně do této kategorie patří i Paige.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (15)

"Vezměme si třeba ty hluboké výstřihy. Co je to hluboký výstřih? Pravděpodobně jde o to, odstranit přítomnost rýhy mezi ňadry. V tom případě ale budou ženy plných tvarů s ideálními křivkami peskovány a postihovány častěji než ty s menším poprsím," stěžuje si pro magazín Fortune Spiranac, která sice nehraje nejlepší ženský golf na světě, ale na Instagramu ji sleduje přes milion lidí.

Celé nařízení je nejen podle ní velkým šlápnutím vedle: "Ve světě, kde jsou ženy neustále a nechtěně sexualizovány, je toto nařízení dalším důvodem k tomu, aby se styděly za své tělo."

"Možná se do historie nezapíšu, jako nejlepší žena, která kdy hrála golf, ale jinak se snažím dělat všechno, co mohu, abych pomohla naší hře v růstu," dodala naštvaná Paige, která ale určitě bude i nadále prezentovat golf nejen na sociálních sítích ve své "sexy" variantě. Jak se jí to dařilo v posledních týdnech se přesvědčte v naší fotogalerii.

Fotky krásné Paige Spiranac zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení