Idol Woods vzal děti na fotbal, potkaly hvězdy Barcelony

Woods a FCB

Občas děláme stejné věci, jako Tiger Woods. Tak třeba vzít děti o víkendu na fotbal, nic, co by si neužil snad každý táta. Jenže ne každý asi vezme své ratolesti do šatny, kde na ně čekají hvězdy Barcelony.

Tiger už dříve několikrát řekl, že momentálně je pro něho nejdůležitější, aby se byl schopný bezbolestně vrátit do běžného života. A tím jsou pro něj nejvíce jeho dvě děti, desetiletá dcera Sam a osmiletý syn Charlie. 

A tak s nimi v sobotu vyrazil na Floridě na fotbal. Na místním Hard Rock Stadium se totiž po dlouhých 26 letech utkaly v přípravném zápase v rámci předsezónního amerického turné Real Madrid a FC Barcelona.

Na první pohled je jasné, komu Woodsova rodinka fandí.

Tiger vzal s sebou na stadion ještě dva nejlepší kamarády svých dětí a na celou pětici po zápase čekali přímo v šatně Lionel Messi a Luis Suarez. Měli přitom dobrou náladu, Barca v "přátelském" El Classicu vyhrála 3:2.

Radost ze společného setkání přitom neměly pouze děti, ale i hvězdy Barcelony. Jak je patrné z twitterového vzkazu Suareze, který si na svůj účet na sociální síti připíchl fotku s legendárním golfistou.

Jak je patrné, Woods je stále i přes zdravotní a nově i psychické problémy "horkým zbožím". Sám přitom veřejně vystoupil poprvé od svého zatčení za řízení pod vlivem, po kterém dokonce vyhledat pomoc odborníků kvůli problémům s užíváním léků proti bolesti.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení