Vsaďte si na krále NBA. Jde bojovat s golfovými profíky

Steph Curry

Jeden z nejlepších basketbalistů současnosti Stephen Curry už ve čtvrtek nastoupí ke svému golfovému debutu mezi profesionály. Na sponzorskou pozvánku si zahraje na Web.com Tour. V zámoří maximálně sledovaná sportovní událost již má své sázkové kurzy.

Aktuální vítěz NBA a dvojnásobný držitel ceny pro Nejužitečnějšího hráče sezony dostal na turnaj Ellie Mae Classic sponzorskou pozvánku, což mezi profesionály vyvolalo kontroverzní reakce.

To už však nic nemohlo změnit na faktu, že Curry si na hřišti TPC Stonebrae zahraje minimálně 36 jamek. Jestli to bude dvojnásobná porce, tedy jestli hvězda Golden State Warriors projde cutem, si u společnosti Bookmaker.eu můžete vsadit v kurzu 9:1.

A nejen na to. Vsadit je možné i na to, jaké bude jeho nejnižší nebo nejvyšší skóre v jednom kole. Dále jaké bude jeho nejvyšší skóre na jakékoliv jedné jamce, nebo naopak nejnižší. V nabídce je také možnost vsadit si na to, kolik Curry zahraje berdíků nebo bogey.

"Doufám, že se moc neztrapním a užiju si hodně legrace," řekl upřímně Curry na konci června, kdy byla jeho účast na turnaji oznámena.

"Příležitost hrát vedle nejlepších profesionálů pro mě bude ctí. Těším se na to, snad se nebudu na hřišti trápit a hlavně doufám, že to přinese hodně peněz pro nadaci," uvedl Curry, který svou účastí na Web.com Tour podporuje Warriors Community Foundation.

Jeden z nejlepších trojkařů v historii NBA bude 24. sportovcem negolfistou, který se představí na Web.com Tour. Seznam zahrnuje jména jako Jerry Rice, Al Del Greco (americký fotbal), John Smoltz (baseball) nebo Brett Hull (hokej). Nikdo z nich však dosud cutem neprošel.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení