Woods se cítí nevinen. Nedostavil se k soudnímu slyšení

Tiger Woods

Tiger Woods, který je obviněný za řízení pod vlivem, se cítí nevinen. Jeho právník potvrdil, že se tak nezúčastní středečního slyšení u soudu v Palm Beach Gardens na Floridě, kde má být obžalován.

Woodsův právní zástupce Gouglas Duncan uvedl, že jeho klient necítí vinu. Jakékoliv jiné vyjádření by znamenalo jeho povinnou účast u soudního slyšení před samotným procesem.

Woods by také musel rovnou zaplatit pokutu 250 dolarů, soudní náklady, navštěvovat kurzy pro zadržené kvůli řízení pod vlivem, vykonat 50 hodin veřejně prospěšných prací, a navštěvovat schůzky, kde se potkávají oběti řidičů pod vlivem.

Čtrnáctinásobný major šampion by byl také podrobován náhodným kontrolám na drogy a alkohol.

Nabídka soudu vyjádřit se k vině či nevině, je podle zámořských médií běžná, pokud je někdo za řízení pod vlivem zadržen poprvé. Woods tuto nabídku využil.

Nicméně zástupce státního prokurátora v Palm Beach County Adrienne Ellis u středečního slyšení uvedl, že Woods nastoupí 25. října k odvykací léčbě. Woodsův právník to zatím nijak nekomentoval.

Woods byl zadržen poté, co ho policisté spícího na volantu svého mercedesu, který měl poškození na straně řidiče. Kamerové policejní záznamy poté odhalili, že měl problém stát a komunikovat s policisty při provádění testů.

Golfová legenda později vydala prohlášení, že tento stav způsobila neočekávaná reakce na mix předepsaných léků tišících bolest. Woods měl později přiznat i užití léků na úzkost. Nebyl však pozitivně testová na alkohol.

Woods minulý měsíc uvedl, že dostává odbornou pomoc k překonání problému s léky a později prohlásil, že dokončil "intenzivní program".

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení